معماری

وب سرویس یزد پرداخت با هدف کمک به دانشجویان در فرآیند اپلای برای تحصیل در کانادا، راه اندازی شده است.

ما مفتاخریم که شما را در همه زمینه‌ها، از ابتدای اپلای تا دریافت انواع ویزاهای موقت کانادا راهنمایی و کمک نماییم.

پیشنهاد ما برای شما دانشجویان عزیز قبل از هر ثبت سفارش، استفاده از مشاوره های گروه یزد پرداخت از طریق تماس تلفنی، پست الکترونیک یا تلگرام می باشد.

شما می توانید برای ثبت سفارش با توجه به نوع سفارش خود و مبلغ دلاری آن، معادل ریالی سفارشتان را محاسبه نموده و سپس از طریق درگاه پرداخت بانک ملت یا از طریق کارت به کارت، مبلغ ریالی سفارش خود را پرداخت کنید و با استفاده از رسید پرداخت دریافت شده از طریق پر کردن فرم یا تماس با تلگرام اقدام نمایید.

بخش پشتیبانی وب سرویس یزد پرداخت پس از دریافت سفارش شما با توجه به اطلاعات مندرج در فرم سفارش، نسبت به انجام آن اقدام می نماید، لذا از شما تقاضا می کنیم تا حداکثر دقت را در تکمیل اطلاعات درج شده در این فرم لحاظ نموده و توضیحات ضروری را جهت انجام سریع و صحیح درخواست خود قید نمائید. گروه یزد پرداخت در صورت اشتباه وارد کردن اطلاعات مربوط به پرداخت آنلاین یا تماس هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

پس از بررسی و انجام سفارش های ارسالی، نتیجه (رسید پرداخت) از طریق ارسال پست الکترونیک به شما ارسال و در صورت لزوم از طریق تلفن با شما تماس گرفته خواهد شد.

گروه یزد پرداخت همواره تلاش می نماید تا با ارائه خدمات متمایز با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان به دانشجویان و کاربران خود، دین خود را به اعتماد و انتخاب این گروه ادا نماید.

به امید موفقیت در این امر.

قوانین و مقررات سایت:

الف- یزد پرداخت  در صورت بروز هر یک از موارد زیر هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت:

1. اشتباه من در وارد کردن اطلاعات تماس خود در این فرم شامل شماره تماس و آدرس ایمیل.

2. اشتباه من دروارد کردن اطلاعات سرویس مورد نظر، مثل عدم کارکردن لینک ارسال شده یا مشکل در سایت دریافت کننده.

3. تاخیر حاصل از عدم هماهنگی و گرفتن مشاوره از یزد پرداخت قبل از انجام سرویس.

ب. در صورت بروز هر یک از موارد ذکر شده در بند الف، مسئولیت هر گونه تاخیر یا اشکال در انجام سفارش من، ضرر و زیانی که به من یا به یزدپرداخت وارد شود و هر پیامد دیگری برای من یا یزدپرداخت، به طور کامل بر عهده من به عنوان درخواست کننده می باشد.

پ. یزد پرداخت در صورت بروز هر گونه مشکلی در مسیر پرداخت فقط متعهد است از طریق ایمیل مراتب را به اطلاع من برساند و تعهد دیگری ندارد.

ت.درصورت واریز مبلغ ریالی اضافی، لغو سفارش و یا هر دلیل دیگری که لازم باشد یزدپرداخت مبلغ ریالی را به حسابم واریز نماید، این سایت حق دارد واریز ریالی را ظرف حداکثر 2 روز کاری به انجام رساند.

قالب وردپرس